Skip to content

Vytvorenie webstránky pre Apartmentsholding.sk

Spoločnosť Apartments holding sa zaoberá prenájmom exkluzívnych novo zariadených bytov v najobľúbenejších lokalitách Bratislavy. Oslovili nás s cieľom vytvoriť prehľadnú webstránku, ktorej obsah upúta záujemcov a detailne im priblíži aktuálnu ponuku novopostavených voľných bytov zariadených kvalitným nábytkom na mieru. Pre obsadenie prvých priečok vo vyhľadávaní samozrejme nesmelo chýbať vhodne nastavené SEO. Výsledkom spolupráce je moderný a funkčný web s kvalitným textovým obsahom.

Tvorba webu a SEO pre klienta apartmentsholding.sk | digital.zariadim.sk

Logo

Výstižné a dobre zapamätateľné logo je alfou a omegou úspešného biznisu. Preto sme aj pri vytváraní loga pre Apartments holding stavili na jednoduché krivky v oku lahodiacich farbách, ktoré ideálne vystihujú identitu a podnikateľský zámer spoločnosti.

Tvorba design manuálu | digital.zariadim.sk

Webdesign

Pri vytváraní nového dizajnu webstránky sme klientovi najskôr predostreli niekoľko pútavých návrhov. Po schválení vizuálnej podoby, nasledovala príprava obsahu. Ten mal zákazníka jasne informovať o portfóliu bytov na prenájom od spoločnosti Apartments holding a zároveň poskytnúť detailné informácie o každom z bytov, vrátane jeho benefitov a popisu lokality. Zadanie na webstránku sme získali v časovo náročnom období Lockdownu, v období pandémie Covid -19 kedy ceny predaja nehnuteľností vyleteli vysoko, ale o prenájom bývania v meste nemal takmer nik záujem. Naviac majiteľ pôvodne počítal aj s krátkodobým prenájmom cez portál AirBnB, ktorý ale v danom období úplne stagnoval a aj preto sme volili inú stratégiu dlhodobého obsadenia portfólia bytov.

Cieľom webu bolo samozrejme vytvoriť pútavú stránku, ktorá pomôže k prenájmu jednotlivých nehnuteľností a to tak, že aj v prípade, že si zákazník pozerá práve obsadený byt tak vidí ponuku ďalších práve voľných bytov. Zaujímavosťou tohto projektu je, že majiteľ má byty v rôznych projektoch po Bratislave. Prednosti každého bytu sme zase prehľadne usporiadali do grafických ikon. Pozornosť si určite zaslúži aj samostatná podstránka venovaná kvalite nábytku na mieru, ktorým je každý z apartmánov zariadený. Smozrejmosťou je cieľ na konverzie či už prostredníctvom dopytového formuláru, telefonátov alebo emailov od klienta.

Tvorba webstránky apartmentsholding | digital.zariadim.sk
Tvorba webstránky apartmentsholding.sk | digital.zariadim.sk

SEO OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE

Optimálne nastavené SEO je prioritou každého nášho webu. Inak tomu nebolo ani v prípade klienta Apartments holding, avšak problém číslo jedna je, že ponuka bytov na prenájom je extrémne obsadená veľkými portálmi krátkodobého ubytovania, dlhodobého prenájmu ale aj predajnými portálmi. Pri tvorbe obsahu sme sa preto zamerali na jednotlivé lokality, ktoré sú hľadané záujemcami, ktorí chcú byt v konkrétnom projekte. Toto sa nám aj podarilo.

Byt na prenájom v NIDO má na Google cez 100.000 výsledkov a nám sa podarilo získať zaujímavú pozíciu.

Samozrejmosťou je tiež technická úprava webu. Súčasťou našich marketingových služieb je aj podpora prezentácie nového webu vo forme blogového článku zdieľaného na sociálnych sieťach.

Google Business Profile

Google Business Profile Pre posilnenie pozícií vo vyhľadávaní a zvýšenie návštevnosti webu pravidelne využívame nástroj Google – Google Business Profile. Spoločnosti Apartments holding sme profil založili, podrobne vyplnili a vytvorili mikroweb apartments-holding.business.site

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta apartmentsholding.sk | digital.zariadim.sk

Tvorba propagačných tlačovín

Klient si prial vytvoriť jednoduchú brožúrku / propagačný materiál, slúžiaci na vystavenie, ktorý bude na úrovni prezentovať ich dovolenkový apartmán na prenájom v Chorvátsku. Dôležité bolo zotrvať pri stručnom obsahu s podstatnými informáciami o apartmáne, zároveň však zaujať potenciálnych dovolenkárov. Postarali sme sa aj o tlač materiálov, za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku a rozumnej ceny.

Tvorba propagačných tlačovín | digital.zariadim.sk
Tvorba webu a SEO pre klienta apartmentsholding.sk | digital.zariadim.sk