Skip to content

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta klimatizacie-bratislava.eu

Spoločnosť Klimatizácie Bratislava je stabilný dodávateľ klimatizačných riešení pre domácnosti a kancelárie v Bratislave a okolí. Naša spolupráca odštartovala prácou s referenciami, sme radi že tento náš partner si dáva naozaj záležať na kvalitne vykonanej práce a spokojnosti zákazníkov. Neskôr sme spoluprácu rozšírili o pravidelné rozširovanie web obsahu, optimalizáciu pre vyhľadávače, reklamnú podporu ale aj podporu cez sociálne siete. Vzhľadom na fakt, že spoločnosť dodáva riešenia až od 7 rôznych značiek, má naša spolupráca množstvo príležitostí, zároveň sa však stretávame s veľkým množstvom konkurentov v efektívnom nákupe reklamy, ale aj v boji o SEO pozície.

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta klimatizacie-bratislava.eu | digital.zariadim.sk

Webdesign

Našim cieľom je zvyšovať návštevnosť stránky ako aj zabezpečiť dostatočnú konverziu z návštev webu. Klientovi každoročne zabezpečujeme nové podstránky o produktoch, novinkách jeho dodávateľov, obsah produktových stránok či umiestnenie objednávacích tlačidiel naprieč webom. Sledujeme návštevnosť webu a optimalizujeme najnavštevovanejšie stránky k vyššej konverzii.

Webdesign stránky klimatizacie-bratislava.eu | digital.zariadim.sk

Predstavovanie noviniek

Každý rok pripravujeme výber najlepších a najnovších klimatizácií na trhu. Články uverejňujeme na web stránke klienta ale aj na našom blogu https://www.zariadim.sk/blog/. Články pravidelne podporujeme reklamným kreditom na sociálnej sieti, vďaka čomu dosahujú niekoľkotisícovú čítanosť.

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta klimatizacie-bratislava.eu | digital.zariadim.sk

Inzercia, remarketing

Nakoľko náš klient predáva výrobky renomovaných značiek snažíme sa vytvoriť pútavú personifikovanú reklamu tak, aby koncoví zákazníci videli nielen pútavú reklamu značky výrobcu klimatizácie, ale aj sa vedeli identifikovať značku Klimatizácie Bratislava. Pre klienta zároveň tvoríme stratégiu kampane pre remarketing.

SEO služby

Súčasťou našich SEO služieb pre tohto klienta je tvorba obsahu, jeho vnútorné a vonkajšie prelinkovanie, rýchla identifikácia obsahu pre vyhľadávače.

Správa sociálnych sietí

Pre Klimatizácie Bratislava sme vytvorili firemný profil na Facebooku a profil Google business profile. Niekoľko krát do mesiaca využívame propagáciu na sociálnych sieťach prostredníctvom príspevkov s využitím kľúčových slov. Postupným rozširovaním služieb Google business profile je aj pravidelné dopĺňanie profilu o produkty, služby, fotografie, ale aj práca s mikrostránkou klimatizácie-bratislava.

Online inzercia | Online reklama | Remarketing | digital.zariadim.sk

Práca s referenciami

Pre nášho partnera zabezpečujeme profesionálne telefonické referencie vrátane služby spätných liniek na webovú stránku klimatizácie-bratislava.eu. Na svojom profile majú už viac ako 150 skvelých referencií, aj vďaka ktorým sa radia medzi najžiadanejších klimatizérov v Bratislave.

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta klimatizacie-bratislava.eu | digital.zariadim.sk

Inzercia cez Strossle

Vzhľadom na veľké množstvom konkurentov nášho klienta je veľmi dôležité voliť stratégiu, ktorá presne definuje, čo, kedy a hlavne, kde komunikovať. Jedným z nástrojom, ktorý pre tohto klienta funguje výborne, je natívna reklama cez Strossle. Strossle platforma je umiestnená na viac ako 50 weboch tretích strán, odkiaľ prirodzeným spôsobom prichádzajú návštevníci na web stránku nášho klienta. Strossle nám výborne funguje na predstavovanie noviniek, sezónnych typov ale aj zliav.

Content marketing (Strossle) | Online inzercia | Online reklama | digital.zariadim.sk