Skip to content

Mikrostránky Zlepšite svoje pozície vo vyhľadávačoch, zvýšte návštevnosť, predaj produktov alebo služieb.

Mikrostránka je jasná, prehľadná a zrozumiteľná web stránka s presne cielenými informáciami, optimalizovaná na jedno kľúčové slovo / službu. Slúži na dosiahnutie určitého cieľa a nasmerovanie návštevníka na váš primárny web. Ak hľadáte nástroj, ktorý veľa nestojí, ale môžete ním veľa získať, mikrostránka je pre vás ideálna. Mikrostránky najčastejšie vytvárame pri rozšírení podnikania, na propagáciu nových produktov či služby, prípadne propagáciu konkrétnej služby, ktorú potrebujeme podporiť a zlepšiť jej pozície vo vyhľadávačoch. Pri tvorbe je vhodné vybrať názov a doménu, ktorá jasne signalizuje o čom daná mikrostránka je.

Tvorba mikrostránok | digital.zariadim.sk

VÝHODY MIKROSTRÁNKY

Mikrostránka je jednoduchá webová stránka, dokonale opimalizovaná na jedno kľúčové slovo. Možností ako využiť mikrostránku je veľa – zvýšiť predaj, získanie nových návštevníkov, propagácia špecifických informácií či zlepšenie pozície v Google. Aké sú výhody mikrostránok ?

Spätné odkazy na váš primárny firemný web
Lepšie pozície na zvolené kľúčové slovo vo vyhľadávači
Zvýšenie predajov služieb a produktov
Nízka obstarávacia cena
Možnosť postupného zväčšovania
Vyššia návštevnosť

PRÍKLADY NAMI REALIZOVANÝCH MIKROSTRÁNOK

Kamenárstvo Petržalka Úspešné kamenárstvo v Bratislave s lokálnym marketingom pre Petržalku

Tvorba mirkostránky kamenarstvopetrzalka.sk | digital.zariadim.sk
Tvorba mikrostránok | digital.zariadim.sk

UVfoil Špičková firma v oblasti lepenia autofólií v Bratislave s vedľajším podnikaním – lepenie fólií na okná budov

Tvorba mikrostránok | digital.zariadim.sk
Tvorba mikrostránok | digital.zariadim.sk

Vianočné stromčeky Skygardens Sezónny biznis úspešného realizátora zelených striech na Slovensku – predaj vianočných stromčekov

Tvorba mikrostránok | digital.zariadim.sk

Získajte nové moderné webové stránky presne podľa vašich predstáv. Sme tu pre vás. Vďaka naším skúsenostiam urobíme aj z jednoduchého mikrowebu / landing page moderný a funkčný web, atraktívny pre zákazníka, investora či partnera.

Buďte o krok vpred pred konkurenciou !

Potrebujete novú web stránku, jednoduchú mikrostránku či e-shop ? Alebo už máte webovú stránku, ale návštevníci odchádzajú bez interakcie ? Sme tu pre vás. Poskytujeme komplexné digitálne služby prispôsobené potrebám našich klientov tak, aby priniesli čo najefektívnejšie výsledky. Poznáme najnovšie trendy, osvedčené postupy a nástroje, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho úspechu v digitálnom svete. Radi vám pomôžeme so SEO taktikou, optimalizovaním vašej web stránky, tvorbou loga a firemného brandingu, vašu značku odprezentujeme kvalitnou produktovou fotografiou alebo videom a od konkurencie vás odlíšime referenciami, ktoré fungujú. Aby sa o vás ľudia dozvedeli pomôžeme vám zacieliť vaše online reklamy na správnych ľudí, v správnom čase a na správnom mieste alebo pomocou reklamy na sociálnych sieťach.

Dajte nám vedieť, s čím potrebujete pomôcť. My vieme, ako na to.