Skip to content

SEO služby Optimalizácia pre vyhľadávače - základ online marketingu

Prioritou našich SEO služieb je budovať dohľadateľnosť  a návštevnosť vášho webu, a tým aj povedomie o vašej značke. Zvýšenie relevantnej návštevnosti na vašej web stránke znamená – viac zákazníkov, viac dokončených nákupov. Na začiatku vykonáme technický SEO audit vašej webovej stránky, naplánujeme SEO stratégiu a nastavíme základné prvky na meranie výsledkov, ale aj pokroku.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme efektívne spojiť samotný obsah webu a SEO, pretože dobre vieme, že tieto dve veci musia spolu spolupracovať. Vytvoríme web, ktorý vášmu zákazníkovi poskytne všetky informácie, ktoré hľadá a potrebuje, zároveň však bude atraktívny pre Google bota.

SEO služby | Optimalizácia pre vyhľadávače | digital.zariadim.sk

SEO služby zahŕňajú / S čím vám pomôžeme

SEO stratégia

Kvalitný obsah webu je dôležitý, ale kľúčová je, správna stratégia. Nastavíme a naplánujeme aktivity, taktiku a ciele

Optimalizácia web stránok

Meranie, testovanie, vyhodnocovanie. Navrhneme a implementujeme vylepšenia web stránky a technických nastavení.

UI a UX analýza

Cieľom je vytvoriť web ktorý bude pre zákazníka jednoduchý a intuitívny. Odsledujeme rýchlosť a efektivitu web stránky

Analýza kľúčových slov a konkurencie

Prieskum a výber najvyhľadávanejších kľúčových pojmov pre vaše služby. Analýza konkurencie – silných a slabých stránok

Tvorba a úprava obsahu na webe

Umiestnenie kľúčových slov v textoch je dôležité,  ale neznamená automatický úspech. Preto nezabúdame na nadpisy, podnadpisy ( H1, H2, H3,.. ), frekvenciu, obsahovú relevanciu,  linkbuilding, tagovanie, META popisy, či rich snippety. 

Linkbuilding

Svojich klientov podporujeme aj na externej blogovej a referenčnej platforme,  postaráme sa aj o jednoduché zdielanie a propagovanie stránky a obsahu na sociálnych médiách.

Nastavenie analytických nástrojov

Google Analytics, Google Search Console, a ďalšie analytické nástroje nám umožnia porozumieť interakciám používateľov, pre ďalšiu efektívnu optimalizáciu a vyššiu úspešnosť.

SEO report a konzultácie realizovaných SEO služieb

Zhodnotenie vykonaných aktivít, výsledky a zoznam pozícií vybraných kľúčových slov. Odporúčania a návrhy, nastavenie ďalších cieľov.

Získajte vďaka SEO vyššiu organickú návštevnosť

SEO je dlhodobá marketingová stratégia, ktorej cieľom je dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávaní a získanie viac návštev z organických výsledkov vo vyhľadávačoch. SEO služby poskytujeme jednorazové alebo pravidelné, vzhľadom na potreby klienta ale aj veľkosť marketingového rozpočtu. Našim klientom sa snažíme odporučiť ideálny marketingový mix, ktorý im pomôže dosiahnuť vytýčené ciele.

Súčasťou SEO je aj tvorba obsahu na webstránke. Postaráme sa o plnohodnotný obsah pre váš web, doplníme ho o fotografie, video obsah, tabuľky. Obsadíme kľúčové slová, správne otagujeme, doplníme metadatami, internými a externými odkazmi. Tvoríme obsah, ktorý podporí váš biznis a posunie váš web na lepšie miesta vo vyhľadávaní.

Digitálny marketing | digital.zariadim.sk

Rozdelenie SEO / SEO faktory

Fulltextové vyhľadávače zoraďujú webové stránky na základe vyhodnotenia SEO faktorov. Tieto SEO faktory rozlišujeme na SEO faktory, ktoré ovplyvňujeme priamo na stránke – SEO ON-PAGE, alebo mimo nej SEO OFF-PAGE

ON-PAGE SEO

On- page SEO zahŕňa H1-H3 štruktúru stránok, interné a externé prelinkovanie, štruktúrované dáta, prispôsobenie stránky na mobilnú verziu, rýchlosť načítania stránok, unikátnosť obsahu stránok, správne umiestnené kľúčové slová v obsahu a používateľská skúsenosť na stránke (UX).

OFF – PAGE SEO

Najdôležitejším SEO Off-Page faktorom je počet a kvalita spätných odkazov na internete, ktoré smerujú na vašu stránku. Čím viac kvalitných (relevantných) odkazov tým vyššia pozícia stránky. Svojich klientov podporujeme aj na našej blogovej platforme.

PREČO POTREBUJETE SEO ?

  • Kvalitne urobené SEO je zdrojom organickej ( neplatenej ) návštevnosti. S dobrým SEO už nemusíte platiť za každú návštevu, ale postupne sa môžete stať lídrom pre vybrané kľúčové slová. Naši najlepší klienti dosahujú 60 – 70% organickej návštevnosti pri optimalizovaných inzerciách.
  • Cieľom SEO marketingu je dostať vašu webovú stránku na prvé priečky v organickom výsledku vyhľadávania relevantných kľúčových slov. Naši klienti sa dlhodobo držia na prvých miestach pre vybrané kľúčové slová, ktoré im prinášajú želané konverzie.
  • Získate lepšie umiestnenie, lepšu viditeľnosť, väčšiu návštevnosť na vašom cieľovom trhu, vďaka lokálnemu SEO.

S našimi skúsenosťami a SEO službami pomôžeme vášmu webu získať viac zákazníkov, klientov a objednávok

Buďte o krok vpred pred konkurenciou !

Ponúkame komplexné digitálne služby prispôsobené potrebám klienta tak, aby priniesli čo najefektívnejšie výsledky. Potrebujete novú web stránku, jednoduchú mikrostránku či e-shop ? Máte web, ktorý nepredáva ? Kľúčom k úspechu je dobre optimalizovaný webkvalitná SEO taktika. Poznáme najnovšie trendy, osvedčené postupy a nástroje, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho úspechu v digitálnom svete. Preto vám veľmi radi pomôžeme s tvorbou loga a firemného brandingu, vašu značku odprezentujeme kvalitnou produktovou fotografiou alebo videom a od konkurencie vás odlíšime referenciami, ktoré fungujú. Aby sa o vás ľudia dozvedeli pomôžeme vám zacieliť vaše online reklamy na správnych ľudí, v správnom čase a na správnom mieste alebo pomocou reklamy na sociálnych sieťach.

Dajte nám vedieť, s čím potrebujete pomôcť. My vieme, ako na to.