Skip to content

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta newdesign.sk

So spoločnosťou New Design, ktorá vyrába prémiový slovenský nábytok na mieru spolupracujeme už od roku 2012. Začínali sme správou referencií, vďaka ktorým sa klient dostal do povedomia zákazníkov a získal si medzi nimi výborné renomé. Je pre nás cťou pracovať s klientom, ktorý si postupne rozšíril portfólio z vstavaných skríň a kuchýň na komplexné realizácie interiérov. Naša spolupráca trvá už viac ako 7 rokov a dnes máme na starosti tvorbu viacerých web projektov, kompletnú správu digitálneho marketingu, SEO služby, správu referencií a správu sociálnych sietí.

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta newdesign.sk | digital.zariadim.sk

Webdesign

Klientovi zabezpečujeme rozvoj webových stránok o podstránky služieb, produktov, realizácie projektov a partnerský predaj. Spoločne si stanovíme stratégiu, vyberieme kľúčové slová, vytvoríme texty, v niektorých prípadoch zabezpečíme fotografie a následne nasadíme na web, sledujeme výkon a optimalizujeme konverziu webu k objednávkam a novým kontaktom. Viac na newdesign.sk

SEO

Nášmu klientovi pomáhame zmeniť návštevníkov webu na zákazníkov. Tvoríme SEO, optimalizovaný obsah pre jeho web stránky, PR články o jeho práci a službách, zabezpečujeme vnútorné aj vonkajšie prelinkovanie obsahu a sledujeme výkon organickej návštevnosti. Súčasťou práce je aj copywriting pre internetovú reklamu a remarketingové kampane v sieti Google aj Facebook.

Tvorba propagačných tlačovín

Klient si prial vytvoriť letáky, ktoré sa dostanú do priameho kontaktu s jeho potenciálnymi zákazníkmi. Úlohou bolo podať dostatočnú informáciu o jeho službách a priviesť zákazníka ku kladnému rozhodnutiu. Dôležité bolo, zachovať firemnú identitu a vytvoriť materiál, vďaka, ktorému si zákazník automaticky spojí službu so značkou.

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta newdesign.sk | digital.zariadim.sk

Správa Sociálnych Sietí

Kompletná správa profilov Facebook, Instagram a Google business profile. Na sociálnych sieťach využívame propagáciu noviniek prostredníctvom príspevkov s využitím kľúčových slov. Klientovi sme zároveň vytvorili Google Business Website.

Viac na:

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta newdesign.sk | digital.zariadim.sk

Práca s referenciami

Pre nášho partnera New Design zabezpečujeme profesionálne telefonické referencie na platforme zariadim.sk/new-design vrátane napojení na partnerské stránky, zobrazenie partnerov a rozšírenej služby spätných liniek na webovú stránku newdesign.sk. Podarilo sa nám získať už viac ako 120 recenzií od individuálnych aj firemných zákazníkov.

Kompletná správa digitálneho marketingu pre klienta newdesign.sk | digital.zariadim.sk