Skip to content

Referencie Najlepšia vizitka vašej firmy, ktorá funguje v online i offline svete

Ešte stále ste vo svojom biznise nezačali využívať silu referencií? Pravdepodobne ste sa pripravili o nemálo klientov. Referencie od zákazníkov sú často oveľa efektívnejšie ako drahé reklamné kampane. Referencie dnes môžete nájsť prakticky všade, ich cieľom je, odlíšiť sa od konkurencie a presvedčiť zákazníkov nakúpiť práve u vás. Ak vám referencie chýbajú, zákazník sa vám neozve. Navyše so správne zvolenými kľúčovými slovami pomáhajú získať lepšie pozície v rámci vyhľadávania.

Referencie pre vaše podnikanie | digital.zariadim.sk

Ako získať referencie ?

Venujeme sa stratégií a efektívnemu využitiu referencií. Referencie od nás sa dajú využiť v akomkoľvek odbore od stavebníctva, výrobu, až po regionálne služby. Každá referencia je nová internetová stránka, ktorej obsah je indexovaný vo vyhľadávačoch a používa štruktúrované dáta.

Referencie od nás vytvoria obsah pre váš profil Google Moja firma, Facebook, váš web či vyhľadávač, sú ideálne zalomené pre mobil, tablet i počítač. Získajte referencie na nástroji ktorý dokáže skĺbiť skúsenosť zákazníka, fotografie, videá a popíše unikátnosť vašej služby. Vaše referencie môžu vidieť stovky až tisícky zákazníkov.

Referencie pre vaše podnikanie

  • Pomôžeme vám s aktívnym zberom referencií telefonicky, mailom a sms, prostredníctvom unikátnej platformy zariadim.sk
  • Naučíme vás zdieľať a používať jednoduchý odkaz, ktorý uľahčí vašim zákazníkom písanie recenzií na Google
  • Referencie jednoducho a rýchlo na 1 klik – pridaním linky do podpisového vzoru
  • Získanie referencií na prevádzke pomocou QR kódu či nálepky
Digitálny marketing | digital.zariadim.sk

Referencie pre členov tímu

Získajte unikátne referencie pre konkrétnu službu, produkt, pobočku, zamestnanca či tím 

Získajte referencie, ktoré sa internetom šíria sami

Začnite pracovať s referenciami a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom. Pozrite si widgety s referenciami na weboch našich klientov

Referencie pre vaše podnikanie | digital.zariadim.sk

kubera-service-pdr.com

Referencie ako silný marketingový nástroj

Každý podnikateľ vie, že odporúčania sú jednou z najlepších foriem marketingu a dokonalý spôsob ako jednoducho a rýchlo získať nových zákazníkov. Práve referencie často rozhodnú či zákazník nakúpi u vás alebo u konkurencie. 


Chcete vedieť o referenciách viac ? Ako ich získať či ako ich využiť vo váš prospech ?

Prečítajte si naše články:

Reklama na sociálnej sieti Facebook

Chcete sa naučiť pracovať s referenciami ? Objavte silu referencií a získajte referencie, ktoré podporujú SEO. Kontaktujte nás ! 

Buďte o krok vpred pred konkurenciou !

Potrebujete novú web stránkujednoduchú mikrostránku či e-shop ? Alebo už máte webovú stránku, ale návštevníci odchádzajú bez interakcie ? Sme tu pre vás. Poskytujeme komplexné digitálne služby prispôsobené potrebám našich klientov tak, aby priniesli čo najefektívnejšie výsledky. Poznáme najnovšie trendy, osvedčené postupy a nástroje, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho úspechu v digitálnom svete. Radi vám pomôžeme so SEO taktikouoptimalizovaním vašej web stránkytvorbou loga a firemného brandingu, vašu značku odprezentujeme kvalitnou produktovou fotografiou alebo videom a od konkurencie vás odlíšime referenciami, ktoré fungujú. Aby sa o vás ľudia dozvedeli pomôžeme vám zacieliť vaše online reklamy na správnych ľudí, v správnom čase a na správnom mieste alebo pomocou reklamy na sociálnych sieťach.

Dajte nám vedieť, s čím potrebujete pomôcť. My vieme, ako na to.