Skip to content

Optimalizácia web stránok Ako z návštevníkov vášho webu spraviť zákazníkov?

Google, čoraz viac tlačí do popredia web stránky, ktoré spĺňajú prísne kritériá pre rýchlosť a výkon webu (web performance). Ak chcete mať spoľahlivý a funkčný web, musí vaša web stránka s týmto novým trendom držať krok. Našim spoločným cieľom je rýchle a bezproblémové používanie vašej webovej stránky, pretože dobre optimalizovaný web je kľúčom k úspechu ako vyhľadať, zaujať, presvedčiť a udržať zákazníka.

Veľká časť našich zákazníkov k nám prišla preto, lebo zistila že súčasný web im nefunguje. Niektorí naši klienti prešli 2-4 malými agentúrami alebo samostatnými programátormi/jednotlivcami, ktorí im odovzdali web, ktorý síce ako tak zobrazoval nejaké informácie a fungoval ako jednoduchá prezentácia, ale nebol dokončený, nebol rýchly ale hlavne nebol dohľadateľný. Nemal návštevnosť ani nákupy či iné konverzie.

Máte existujúci web alebo úplne nový, moderný, pekný, obsahovo plný web, ale vaši návštevníci odchádzajú bez interakcie? Zavolajte nám, možno vám budeme vedieť poradiť či pomôcť.

Optimalizácia web stránok | Optimalizácia webov | digital.zariadim.sk

Naše najčastejšie služby v procese optimalizácie web stránok:

Analýza vašich kľúčových služieb a kľúčových slov pre vyhľadávanie

Ako prvé potrebujeme poznať aktuálne pozície web stránky na vaše kľúčové slová. Analýza kľúčových slov je dôležitá nielen na začiatku marketingovej stratégie, ale aj po istom čase, kedy môžete prehodnocovať svoje kľúčové slová, podľa toho čo ľudia hľadajú na vašej web stránke. Je dôležité, aby ste tieto veci mali vždy aktuálne.

Zrýchlenie vašej web stránky

Najdôležitejšie je aby bola vaša webová stránka vždy rýchla a responzívna. Rýchlosť web stránok je dôležitým faktorom hodnotenia výsledkov vo vyhľadávaní, za pomalú rýchlosť vašej web stránky vás môže Google penalizovať a to predsa nechcete. Nevyhnutná je taktiež optimalizácia obrázkov na vašom webe.

Optimalizácia pre mobily, tablety a PC zariadenia.

Vaša webová stránka sa musí zobrazovať v rovnakej kvalite na zariadeniach, ktoré využívajú vaši zákazníci. Čoraz viac ľudí používa na prehliadanie internetu svoje mobilné zariadenia, rýchlosť načítania stránky preto zohráva veľmi dôležitú úlohu v používateľskom zážitku. Navyše webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia sa zobrazujú vo výsledkoch vyhľadávania vyššie.

UX - user experience

Navigácia na web stránke má byť intuitívna a pre používateľa jednoduchá. Váš zákazník musí nájsť potrebné informácie za pár sekúnd, musí mať možnosť rýchlo a jednoducho vykonávať interakcie, ako kontaktovanie vás, vyhľadať produktu, službu alebo uskutočnenie nákupu. Je dôležité minimalizovať počet krokov potrebných na vyplnenie formulára alebo ukončenie nákupu. Ak nenájde čo potrebuje, odchádza.

Tvorba kvalitného obsahu

Vytvoríme obsah, ktorý vašmu zákazníkovi poskytne všetky informácie, ktoré hľadá a potrebuje, zároveň bude atraktívny pre Google bota. Obsadíme kľúčové slová, otagujeme, doplníme metadatami, internými a externými odkazmi. Vytvoríme obsah, ktorý podporí váš biznis a posunie váš web na lepšie miesta vo vyhľadávaní.

SEO optimalizácia

Investovať do SEO – Search Engine Optimization sa oplatí. SEO je dlhodobá marketingová stratégia, ktorá sa skladá z on-page a off-page SEO. Hlavným cieľom SEO je získať lepšie umiestnenie vo vyhľadávaní a viac neplatených návštev tzv. organických výsledkov vo vyhľadávačoch. Chceli by ste svoju web stránku posunúť na prvé pozície v Googli ? Viac informácií o SEO sa dozviete na našej web stránke SEO služby.

Inzercia a sociálne siete

Ak je váš web v poriadku po technickej, obsahovej a dizajnovej stránke, je dobré zamyslieť sa nad investíciou do reklamy a PPC kampane. Hlavnou výhodou inzercie je, takmer okamžité zvýšenie relevantnej návštevnosti vášho webu, ľubovoľný rozpočet a zacielenie presne podľa vašich požiadaviek. Každá reklama však potrebuje nejaký čas, počas ktorého ju budete monitorovať, vyhodnocovať a prispôsobovať. Našim cieľom nie je počet klikov, ale konverzia.

Analytika a zvyšovanie výkonu vášho webu kazdý týždeň, mesiac, rok.

Odkiaľ prichádzajú zákazníci na váš web ? Kde sa na stránke pohybujú a kam odchádzajú ? Analytika pomáha zmapovať správanie zákazníkov na vašej web stránke. Vďaka mapovaniu správania sa používateľov dokážeme vyhodnotiť prínos vášho internetového i mimo internetového marketingu. Na základe získaných dát môžeme vašu stránku vylepšovať a prispôsobiť tak, aby boli návštevníci spokojní.

Nemá vaša web stránka požadované výsledky vo vyhľadávaní ? S optimalizáciou vašej web stránky vám radi pomôžeme

Našim cieľom je zvýšiť organickú ( neplatenú ) návštevnosť existujúceho webu 

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

a zvýšiť funkčnosť a použiteľnosť web stránky, tak, aby mohol zákazník vykonávať želané interakcie

Optimalizácia web stránok | SEO optimalizácia | Optimalizácia webov | digital.zariadim.sk

Máte webovú stránku, ale nefunguje vám ? Sme tu pre vás. Vďaka naším skúsenostiam urobíme aj z obyčajného webu moderný a funkčný web, atraktívny pre zákazníka, investora či partnera.

Buďte o krok vpred pred konkurenciou !

Ponúkame komplexné digitálne služby prispôsobené potrebám klienta tak, aby priniesli čo najefektívnejšie výsledky. Či už máte web, ktorý nepredáva alebo potrebujete úplne novú web stránku, kľúčom k úspechu je dobre optimalizovaný webkvalitná SEO taktika. Poznáme najnovšie trendy, osvedčené postupy a nástroje, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho úspechu v digitálnom svete. Preto vám veľmi radi pomôžeme s tvorbou firemného brandingu, nového loga i propagačných tlačovín, vašu značku odprezentujeme kvalitnou produktovou fotografiou alebo videom a od konkurencie vás odlíšime referenciami, ktoré fungujú. Aby sa o vás ľudia dozvedeli pomôžeme vám zacieliť vaše online reklamy na správnych ľudí, v správnom čase a na správnom mieste alebo pomocou reklamy na sociálnych sieťach.

Dajte nám vedieť, s čím potrebujete pomôcť. My vieme, ako na to.