Skip to content

Kompletná správa digitálneho marketingu pre Kamenárstvo Berino

Pán Bereš zo spoločnosti Kamenárstvo Berino pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov, no pre modernizáciu webu sa rozhodol len nedávno. Oslovil nás cieľom vytvoriť webstránku s dobre nastaveným SEO a víziou získania čo najlepších pozícii v rámci organického vyhľadávania. S týmto zámerom sme vytvorili moderný a funkčný web rozšírený o zaujímavé doplnkové funkcie. Súčasťou našej marketingovej podpory je tiež správa referencií a následná propagácia na sociálnych sieťach a na profile Google Moja Firma.

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

Logo

Každé logo by malo byť jednoduché, nápadité, ľahko zapamätateľné, s jasnou identitou. Klient sa pochopiteľne chcel odlíšiť od konkurencie, preto sme sa rozhodli urobiť redizajn pôvodného loga.

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

Webdesign

Keďže Kamenárstvo Berino malo už z minulosti dostatok referencií a ukážok prác, mali sme sa pri realizácii nového webu o čo oprieť. Spoločne sme vybrali novú doménu, dohodli dizajn a štruktúru webu, zadefinovali nové logo a doplnili kvalitným textovým obsahom s fotografiami z realizácií. Pre zvýšenie atraktivity webu, sme doplnili zaujímavé funkcie ako konfigurátor hrobu či scrollovacie fotografie hrobov pred rekonštrukciou a po nej.

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

SEO Služby a Obsah

Dobre nastavené SEO je základom pre úspešný web. Aby sme klientovi pomohli priviesť na web čo najviac zákazníkov, zabezpečujeme pre Kamenárstvo Berino pravidelné SEO služby, vrátane technickej úpravy webu, rozširovania obsahu a písania blogových článkov s dôrazom na linkbuilding. Už krátko po spustení webu sa Kamenárstvo Berino začalo zobrazovať na prvých priečkach vo vyhľadávaní a klient zaznamenal rapídny nárast návštevnosti.

Google Business Profile

Pre posilnenie pozícií vo vyhľadávaní a zvýšenie návštevnosti webu pravidelne využívame nástroj Google firemný profil. Kamenárstvu Berino zabezpečujeme celú správu profilu, od založenia, podrobného vyplnenia, vytvorenia mikrowebu berino.business.site až po pravidelnú propagáciu príspevkov. Vďaka dobre vyplenému profilu Google Firemný profil nájde služby Kamenárstva Berino pri vyhľadávani až o 90% ľudí mesačne viac.

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

Správa Sociálnych Sietí

Propagácia na sociálnych sieťach je nevyhnutnou súčasťou marketingovej podpory. Umožňuje priamu interakciu s potenciálnym zákazníkom. Preto sme pre Kamenárstvo Berino vytvorili na Facebooku firemný profil, kde pravidelne propagujeme klientove služby a zdieľame taktiež referencie a skúsenosti jeho zákazníkov.

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

Online inzercia

Súčasťou našich služieb pre klienta Kamenárstvo Berino je aj online inzercia v sieti Google Ads a Facebook-u. spolu s remarketingom zákazníkov. Prostredníctvom lokálnej inzercie pomáhame klientovi udržiavať si stabilné postavenie na trhu a dosahovať strategické ciele.

Správa Referencií

Podľa prieskumov až 90% zákazníkov verí rovnako online recenziám ako osobným odporúčaniam. Preto dostávajú naši klienti podporu aj v tomto smere. Pre Kamenárstvo Berino zabezpečujeme telefonickú správu referencií uverejnenú vo forme štrukturovaných dát so spätnými linkami. Tieto následne klient využíva ako widgety na svojej webstránke, alebo môže tieto unikátne URL adresy zdieľať na sociálnych sieťach. Nesmierne dôležité je získavať recenzie na Googli preto sme odkaz, na ktorom zákazníci môžu napísať recenziu umiestnili na viaceré miesta, ako web klienta či mailový podpis.

Kompletná správa digitálneho marketingu berino.sk | digital.zariadim.sk

Mikrostránka

Klient mal záujem o lokálne vyhľadávanie v mieste jeho predajne. pre kľúčové slová Kamenárstvo +Petržalka sme vytvorili funkčnú jednoduchú a praktickú stránku kamenarstvopetrzalka.sk výsledok si vyhľadajte sami.

Tvorba mirkostránky kamenarstvopetrzalka.sk | digital.zariadim.sk