Skip to content

Správa sociálnych sietí Ukážte čo dokážete na svojich sociálnych sieťach Facebook, LinkedIn, Google Bussines Profile a Instagram

Žijeme v dobe, v ktorej sa väčšina komunikácie presunula na internet. V súčasnosti využívajú sociálne siete miliardy ľudí, preto sú dnes komunikačným prostriedkom číslo jeden. Buďte ich súčasťou aj vy a využívajte ich potenciál na maximum.

Spravovanie sociálnych sietí si vyžaduje kontinuálne sledovanie trendov, pravidelné pridávanie nových príspevkov a vytváranie originálneho obsahu, ktorý zaujme a pritiahne nových zákazníkov. Naviac, dôležitou úlohou príspevkov na sociálnych sieťach je nielen ich atraktívnosť, ale aj interakcia – aby váš biznis bol nasledovaný, prekliknutý, komentovaný alebo zdielaný. Na úspech potrebujete to, čo väčšina našich klientov nemá – Čas !

Správa sociálnych sietí | digital.zariadim.sk

Marketing na sociálnych sieťach

Naším cieľom je vytvárať zaujímavý a originálny obsah, ktorý je presne cielený na vaše publikum a cieľovú skupinu. Navyše aktivita na sociálnych sieťach je dôležitá aj pre Google, preto je správne nastavená komunikačná stratégia viac ako žiadaná. Budovanie značky a dobrého mena firmy je dlhodobá záležitosť, nechajte správu sociálnych sietí na nás. Navrhneme vám komunikačnú stratégiu aj obsahový plán príspevkov na sociálne siete Facebook, LinkedIn, Instagram a Google Bussines Profile.

Správa sociálnych sietí | digital.zariadim.sk

Správa sociálnych sietí

V rámci správy sociálnych sietí pre vás zabezpečíme:

  • Založenie a nastavenie účtov
  • Vytvorenie komunikačného plánu
  • Spracovanie grafiky a textov
  • Vytvorenie originálneho a zaujímavého obsahu
  • Správa kampaní a propagácia
  • Vytvorenie publika / cieľovej skupiny
  • Reporting a konzultácie
Správa sociálnych sietí | Instagram | digital.zariadim.sk

Správa Facebook stránok

Facebook je sieť ktorá má veľa výhod aj negatív. Pre niektorých je dôležitou, iní ju demonštratívne vypínajú. Napriek všetkému je to aj v 2022 najnavštevovanejšia sociálna sieť s najviac užívateľmi aj frekvenciou návštev. Je to výborné miesto, kde môžete svojich zákazníkov, potenciálnych zákazníkov či fanúšikov veľmi rýchlo a efektívne informovať o službách, novinkách, zľavách, aktualitách ale aj o vašich úspechoch. Vytvorenie jedinečného obsahu na Facebooku zaberie veľa času, energie a potrebujete na to aj trochu kreativity. Správa Facebooku je kontinuálny proces, odbremeníme vás od starostí a vám ostane viac času pre váš biznis. Správa Facebook stránky zahŕňa vytvorenie a nastavenie Business Facebook stránky, tvorbu príspevkov (text, foto, video, grafika), spúšťanie reklamných kampaní a podrobný reporting .

Instagram

Najväčší influenceri začínali práve na instagrame a teraz sú z nich králi internetu. Táto sieť vyžaduje naozaj pútavý a kreatívny foto a video obsah a to nie je pre každého. Avšak, ak máte možnosť takýto obsah pravideľne ponúkať môžete sa stať LOVE brandom práve vďaka instagramu.  

Pracovať s instagramom odporúčame najmä našim klientom z oblasti fashion, health and beauty služieb, zábavy, automobilizmu , alebo dodávateľom služieb pre 4 nových miláčikov.  Aplikácia Instagram je vytvorená na zdieľanie fotografií a videí, miluje kreativitu , farebnosť, krátke odkazy, pútavé nadpisy, mikro zábavu.  Je to skvelý nástroj na to aby ste svoju firmu vyzdvihli. Náš tím vám s tým ochotne pomôže a naučí vás ako fungovať vo svete internetu.

Správa LinkedIn profilu

LinkedIn je v súčasnosti jedna z najlepších sociálnych sietí pre váš biznis a jedným z najdôležitejších sociálnych kanálov pre B2B marketing s obrovským obchodným potenciálom. Prostredníctvom siete LinkedIn sa môžete spojiť s ľuďmi z vašej oblasti podnikania, získať nové kontakty na potenciálnych klientov ale aj partnerov. Správa LinkedIn profilu zahŕňa založenie firemného LinkedIn profilu, nastavenia profilu, tvorbu obsahu (foto, video, text, grafika), moderovanie účtu, spúšťanie cielených reklamných kampaní, reporty a štatistiky. Táto sieť má obrovskú výhodu kvality obsahu, nie je v nej toľko hejtu a zbytočných komentárov, aj preto že je viac adresná /menej anonymná. Je to tiež vynikajúca platforma pre firemnú identitu, nábor nových zamestnancov ale aj hľadanie obchodných kontaktov. 

Správa sociálnych sietí | LinkedIn | digital.zariadim.sk
Správa sociálnych sietí | LinkedIn | digital.zariadim.sk

Google Business Profile

Chcete priviesť viac zákazníkov do vašej prevádzky? Chcete aby vás zákazníci našli hlavne cez mobil alebo prišli ku vám prostredníctvom navigácie? Vytvoríme vám profil na Googli, a pomôžeme vám získať desiatky tisíc zobrazení firmy, fotografií, príspevkov, cenových ponúk, hodnotení  telefonátov, dopytov alebo osbných návštev. Moja Firma na Googli je čoraz viac vyhľadávaný a bezplatný nástroj vytvorený na propagáciu firmy. Je ľahké si ho založiť ale na to aby fungoval musíte vedieť množstvo detailov. Google vás nasledne uprednostní v mapách, inzercii, či vyhľadávaní. Zavolajte nám vieme ako nato. 

Prečo pracovať s Google Business Profile ?

Pretože vďaka tomuto bezplatnému nástroju dokážete zadarmo získať tisíce zobrazení mesačne ! Vďaka naším skúsenostiam a desiatkam vyplnených a nastavených profilov vieme, že vyplnením to nekončí, práce naopak. Naši klienti, ktorí pracujú s profilom Google Business Profile pravidelne – pridávajú príspevky, fotografie, videá, aktualizujú ponuku produktov, pracujú s novinkami či akciami, zbierajú referencie a majú zapnutú lokálnu inzerciu dosahujú desiatky tisíc až 100 000 zobrazení mesačne. Pritom tento nástroj je stále zadarmo.  

Opýtajte sa nás ako na to ! Ukážeme vám, že s týmto nástrojom vaše podnikanie naberie nový zmysel. Google Business Profile profil môžeme efektívne spravovať za vás alebo vás naučíme ako správne tento nástroj používať. Postaráme sa o nastavenie mikrostránky Google business site, ktorá bude obsahovať tie najdôležitejšie informácie, zároveň však slúži ako jednoduchý web.

Potrebujete pomôcť so správou vašich sociálnych sietí ?  S tvorbou efektívneho marketingu na sociálnych sieťach Vám radi pomôžeme. Kontaktujte nás ! 

Buďte o krok vpred pred konkurenciou !

Poznáme najnovšie trendy, osvedčené postupy a nástroje, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho úspechu v digitálnom svete. Chcete aby sa o vás ľudia dozvedeli ? Okrem správy sociálnych sietí pre vás zabezpečíme online reklamy, ktoré zacielime na správnych ľudí, v správnom čase a na správnom mieste. Veľmi radi vám pomôžeme s tvorbou loga a firemného brandingu, vašu značku odprezentujeme kvalitnou produktovou fotografiou alebo videom a od konkurencie vás odlíšime referenciami, ktoré fungujú. Neváhajte nás osloviť aj v prípade, že potrebujete novú web stránku, jednoduchú mikrostránku či e-shop. Samozrejmosťou je dobre optimalizovaný webkvalitná SEO taktika

Dajte nám vedieť, s čím potrebujete pomôcť. My vieme, ako na to.